O spoločnosti

Informácie o spoločnosti Hydrex spol. s r. o.

Hydrex je silná
a stabilná spoločnosť

Hydrex pôsobí na Slovensku od r. 1992. Z pôvodne menšej predajno-servisnej firmy sa táto časom vyprofilovala na silnú a stabilnú spoločnosť, ktorá sa svojim výrobným programom pevne zaradila medzi pokračovateľov strojárskej tradície v doline Detva – Hriňová. Stala sa významným zamestnávateľom v regióne a dodávateľom strojárskych obrobkov ako na Slovensku, tak aj v zahraničí – hlavne na horúcich trhoch Ázie, kde dlhodobo dodávame naše planétové prevodovky.

Majitelia spoločnosti vsadili na výborný kolektív schopných spolupracovníkov s minimálnou fluktuáciou a dobre orientovanú obchodnú politiku. V strojárskej výrobe na najmodernejších CNC strojoch pracuje asi 25 zamestnancov rôzneho vekového zloženia – popri starších skúsených kolegoch sa stále zaučujú tí mladší.

Spoločnosť Hydrex chce byť pre svojich zákazníkov v každej chvíli spoľahlivou oporou a partnerom, u ktorého nájdu nielen výkonné stroje a zariadenia. Samozrejmosťou je profesionálny prístup k požiadavkám obchodných partnerov, včasné plnenie termínov dodávok a v neposlednom rade priaznivá cena kooperačných dodávaných dielov a obrobkov.

Fakturačné údaje

Hydrex spol. s r. o.,  Partizánska ul. č. 1877, 962 05 HRIŇOVÁ


IČO: 31633072, IČ DPH: SK2020473785
Bank. spojenie: UniCredit Bank, Slovakia, a. s.
účet: SK66 1111 0000 0066 1190 1008

Vedenie spoločnosti Hydrex

Odborné a organizačné vedenie spoločnosti zabezpečujú vrcholoví spoločnosti Hydrex spol. s r. o. Títo vrcholoví manažéri majú dlhoročné praktické skúsenosti v oblasti strojárenskej výroby a obchodu, so strojárenskou produkciou a ekonomikou.

Ing. Marián Beňo
Generálny riaditeľ

Ing. Ján Babic
CEO

Ing. Marián Fekiač
Finančný riaditeľ